..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

SPOTKANIE UCZNIÓW KLAS 8 Z SENIORAMI W KATOWICKIEJ KATEDRZE

W dniu 18.04.2023.r uczniowie klas 8 działający w Szkolnym Klubie Wolontariatu podjęli się kolejnej inicjatywy. Tym razem było to spotkanie
z seniorami w Katedralnym Klubie Seniora. Wraz z opiekunem szkolnego wolontariatu przygotowali przedstawienie o Bożym miłosierdziu.
Poprzez deklamacje wierszy, śpiew piosenek, a nawet taniec chwalili Boga, który jest bogaty w miłosierdzie. Występ bardzo się podobał  i był wzruszający. Nawet pojawiły się łzy w oczach. Najbardziej oklaskiwane były tańce uczennic.
Spotkanie  uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 37 im. ks. Jana Twardowskiego w Katowicach z seniorami było okazją do wspólnego świętowania Święta Miłosierdzia Bożego.

Załączniki do pobrania


Data wytworzenia: 2023-04-21 08:25 Autor: Danuta Meus Data publikacji: 2023-04-21 08:25 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2023-04-21 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz