..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

SOLIDARNI Z UKRAINĄ Cолідарні з Україною

„Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem,
nie trać nigdy światła nadziei.”
B. Dylan


W obliczu okrutnej i nieuzasadnionej agresji Rosji wobec naszych ukraińskich sąsiadów, nasza szkoła wyraża pełną solidarność  z narodem ukraińskim. Słowa wsparcia, otuchy i pocieszenia kierujemy szczególnie do obywateli Ukrainy, a w szczególności do tych, którzy blisko związani są z naszą szkołą.

W holu szkoły pedagodzy szkolni zorganizowali gazetkę (happening), dzięki której każdy z uczniów i pracowników mógł dać wyraz swoim odczuciom na temat obecnej sytuacji. W ten symboliczny sposób, chcieliśmy pokazać, że los naszych sąsiadów nie jest nam obojętny. Każdy mógł także wykonać symboliczny rysunek dla Ukrainy… Wrażenie solidarności było tym większe, że w hol szkoły zapełniony był paczkami od Państwa dla naszych ukraińskich sąsiadów- za co serdecznie dziękujemy.

 


Data wytworzenia: 2022-03-04 07:40 Autor: Alicja Pohl Data publikacji: 2022-03-04 07:40 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-03-04 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz