..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Rusza konkurs „Bez korzeni nie zakwitniesz. Moja Wielka i Mała Ojczyzna”

Konkurs skierowany jest do uczniów klas VI szkoły podstawowej. Zadaniem uczestników będzie stworzenie cyfrowego drzewa genealogicznego swojej rodziny w aplikacji konkursowej „Cyfrowe Drzewo Genealogiczne”. Zgłoszenia można przesyłać do 31 marca br.
Organizatorami konkursu są Minister Edukacji i Nauki i Archiwa Państwowe, we współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji.

 

Szczegóły konkursu można znaleźć na stronie Kuratorium Oświaty w Katowicach, oraz stronie konkursu: Konkurs „Bez korzeni nie zakwitniesz. Moja Wielka i Mała Ojczyzna” Archiwa Rodzinne Niepodległej

 


Data wytworzenia: 2022-02-01 17:19 Autor: Łukasz Lubosik Data publikacji: 2022-02-01 17:19 Osoba udostępniająca na stronie: Łukasz Lubosik Data ostatniej modyfikacji: 2022-02-01 Osoba modyfikująca: Łukasz Lubosik