Rodzinny Turniej Minisiatkówki

Aż 13 par przystąpiło do Rodzinnego Turnieju Minisiatkówki, rozegranego 10 marca w naszej szkole. Impreza była jedną z atrakcji Dni Otwartych Szkoły. Każda para uczestnicząca w rozgrywkach miała ze sobą powiązania rodzinne. Udało nam się sportowo uaktywnić  naszych Rodziców, starsze rodzeństwo i innych członków rodzin. Uczestnicy Turnieju wykazali się dużymi umiejętnościami  i wolą walki.Na Sali gimnastycznej nie zabrakło również kibiców, którzy dopingowali i oklaskiwali swoje drużyny. Każdy zespół otrzymał pamiątkowy medal i dyplom .

Gratulujemy wszystkim, bo dziś najważniejszy był udział we wspólnej zabawie!

D. Minkina-Konc
G. Szade
B. Etryk

Data wytworzenia: 2018-03-15 17:44 Autor: D.Minkina-Konc Data publikacji: 2018-03-15 17:44 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-09-08 Osoba modyfikująca: