„PRZYJAZNY KALENDARZ” – AKCJA SZKOLNA

Dalai Lama

Drodzy Uczniowie,

Szanowni Rodzice / Opiekunowie

Dzieląc się powyższym cytatem, chciałabym zainspirować naszą szkolną Młodzież do wzięcia udziału w akcji “PRZYJAZNY KALENDARZ”.

Czasami bowiem tak niewiele trzeba, aby dzień stał się lepszy…Dlatego począwszy od lutego na tablicy pedagoga szkolnego w holu szkoły oraz na fb będzie ukazywać się “Przyjazny kalendarz” z pozytywnym zadaniem na każdy dzień tygodnia.

Każdy miesiąc tego kalendarza będzie skupiał się na innej aktywności, np. luty jest miesiącem, w którym dbamy głównie o relacje z innymi (przyjazny luty).

Wystarczy więc przeczytać zadanie przypisane na konkretny dzień i je wykonać, tak po prostu z odruchu serca i dobroci

Zachęcam także Państwa do wspólnej zabawy z "kalendarzem przyjaźni".

..., bo szczęście to jedyne co możemy dawać, nawet tego nie posiadając

Załączniki do pobrania

Data wytworzenia: 2023-02-06 21:41 Autor: Alicja Pohl Data publikacji: 2023-02-06 21:41 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2023-02-06 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz