Przedszkolaki w naszej szkole !!!

28/11/2017 w murach naszej szkoły, a dokładnie w świetlicy szkolnej mogliśmy gościć grupę przedszkolną z przedszkola nr 35 w Katowicach.
Jak zwykle przyszli uczniowie byli bardzo przejęci tą wizytą i mieli mnóstwo pytań związanych ze szkołą. Niektóre z przedszkolaków już wiedziały, że w przyszłym roku przyjdą się uczyć właśnie do nas:)

Po przywitaniu się „starszaki” dowiedziały się, co się robi w świetlicy szkolnej i kto może do niej uczęszczać. Następnie czekała ich zagadka, której rozwiązanie było zarazem tematem pracy plastycznej, jaką mieli wykonać. Oczywiście z tym zadaniem przyszli uczniowie poradzili sobie wyśmienicie!!!

Wytwory plastyczne w postaci „Mikołajów” zachwycały!!

Dzieci przedszkolne wykazały się dużymi umiejętnościami manualnymi oraz niesamowitą kreatywnością i wyobraźnią. Zresztą, zobaczcie i oceńcie sami:)

Zajęcia z przedszkolakami poprowadziły:
Alicja Pohl
Magdalena Regulska - Szumlas

Data wytworzenia: 2017-12-04 18:26 Autor: A.Pohl Data publikacji: 2017-12-04 18:26 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-09-06 Osoba modyfikująca: