..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

PROGRAM "DOBRZE JEMY"

W ramach zajęć „Szkoła na widelcu” prowadzonych w świetlicy szkolnej uczniowie klas pierwszych i drugich od 1 marca będą uczestniczyć w zajęciach promujących zdrowe odżywianie.

Podczas zajęć z edukacji żywieniowo-kulinarnej dzieci będą zdobywać wiedzę teoretyczną dotyczącą zasad zdrowego odżywiania, sposobu komponowania diety, wiedzę dotyczącą tego w jaki sposób mądrze robić zakupy, ale i tego jak jedzenie wpływa na nasz organizm.

W czasie zajęć dzieci będą mogły wykazać się kreatywnością.

Smacznie zapraszamy :)

Jolanta Gądek, Dominika Janda, Urszula Zazuwiak, Michał Żydek

 

 


Data wytworzenia: 2021-02-23 18:26 Autor: D.Janda Data publikacji: 2021-02-23 18:26 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-02-23 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek