PRELEKCJA HISTORYCZNA

Prelekcja historyczna dla uczniów klas 7 i 8.

W dniu 30.09.2021 na zaproszenie Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Katowicach, w skład którego wchodzi nasza szkoła – Szkoła Podstawowa nr 37, uczniowie klas siódmych i ósmych uczestniczyli w prelekcji historycznej poświęconej czasom stanu wojennego i Solidarności.
Pan Dyrektor mgr Witold Terlecki opowiadał uczniom i nauczycielom o wydarzeniach sprzed ponad czterdziestu lat, które działy się w naszym mieście. Wzbudziły one zainteresowanie wśród uczniów, którzy mogli również obejrzeć wystawę poświęconą omawianej tematyce.
Na zakończenie Dyrektor zachęcał uczniów naszej szkoły do kontynuowania nauki w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Katowicach.
Zdjęcia w załączeniu.

Data wytworzenia: 2021-10-04 08:34 Autor: D.Meus Data publikacji: 2021-10-04 08:34 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-10-04 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek