Poranek z ks. Janem Twardowskim

W dniu 18.01.2018 dokładnie w 12 rocznicę śmierci ks. Jana Twardowskiego odbyło się przedstawienie pt. „Poranek z ks. Janem Twardowskim”. W tej słowno –muzycznej inscenizacji wzięli udział uczniowie klas trzecich, czwartych oraz piątych, pod przewodnictwem pań Danuty Meus i Katarzyny Toporek .Młodzi aktorzy zaprezentowali społeczności szkolnej ciekawe fragmenty z życia i twórczości patrona naszej szkoły. Uczniowie poprzez pięknie wykonana recytację oraz śpiew dogłębnie oddali treść wraz z wartościami zawartymi w dziełach ks. Jana jak i piosenkach zespołu „Ychtis”. Ogólnym przekazem zawartym w przedstawieniu było pokazanie, iż w każdym człowieku drzemie wielki potencjał dobra i każdy z nas odczuwa potrzebę  miłości .
Księże Janie , dziękujemy za te wspaniałą lekcje o  wartościach!

organizatorzy:
Danuta Meus
Katarzyna Toporek

Data wytworzenia: 2018-01-21 13:20 Autor: D.Meus Data publikacji: 2018-01-21 13:20 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-09-08 Osoba modyfikująca: