..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

PODZIĘKOWANIA OD INSTYTUCJI WSPÓŁPRACUJĄCYCH ZE SZKOLNYM KLUBEM WOLONTARIATU

W ramach różnorodnych akcji organizowanych przez Szkolny Klub Wolontariatu w I semestrze roku szkolnego 2022/2023 uczniowie, wolontariusze wykonywali kartki świąteczne dla podopiecznych Hospicjum św. Franciszka w Katowicach.
Zebrane środki chemiczne i medyczne, a także plastikowe nakrętki  przekazane zostały do Hospicjum św. Tomasza w Sosnowcu, zaś świąteczną zbiórką słodyczy obdarowane  zostały   dzieci z  Ośrodka Caritas św. Jacka w Katowicach.
Wszystkim Wolontariuszom za udział w akcjach serdecznie dziękujemy!!!
Podziękowania i zdjęcia zebranych rzeczy w załączeniu

Załączniki do pobrania


Data wytworzenia: 2022-12-22 22:23 Autor: Danuta Meus Data publikacji: 2022-12-22 22:23 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-12-22 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz