..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

„Poczytam Ci bajkę…”

Jeśli grudniowe poranki dają Wam się we znaki z powodu niskiej temperatury i ciemności, koniecznie wybierzcie się w podróż … książkową do Afryki. Dzięki pani Alicji dowiedzieliśmy się, że „Afryka Kazika” to bardzo rozgrzewająca lektura. Zachęcamy Was do poznania niezwykle ciekawych przygód bohatera tej książki, które miały miejsce w gorącej, słonecznej Afryce. Szczególnie ciepło zrobiło nam się, gdy słuchaliśmy o wydarzeniach na pustyni. Czy wiecie, że na pustyni nie zawsze jest gorąco… A i jeszcze jedno – książka opowiada o sprawach, które wydarzyły się naprawdę… Sięgnijcie po „Afrykę Kazika” koniecznie!


Data wytworzenia: 2021-12-10 20:50 Autor: Ewa Mazur Data publikacji: 2021-12-10 20:50 Osoba udostępniająca na stronie: Łukasz Lubosik Data ostatniej modyfikacji: 2021-12-10 Osoba modyfikująca: Łukasz Lubosik