Planety z "Małego Księcia" w wykonaniu klas 8a i 8c

"Mały Książę" to jedna z tych lektur, które uczniowie chętnie czytają (nie tylko ze względu na "akceptowalną" ilość stron), ale również dlatego, że jest bogata w piękne treści i mądre przesłania. Świat dorosłych - czyli planety, które nasz mały bohater odwiedza - to głównie ludzie samotnie borykający się z problemami. Król, Próżny, Pijak, Bankier, Geograf i Latarnik - nawet dzisiaj dostrzegamy podobnych ludzi wokół siebie. Może lektura "Małego Księcia" przed świętami skłoni nas do pewnych refleksji nad sobą? Po to właśnie jest literatura!
Piękne rysunki z cytatami stworzyli uczniowie klas 8a i 8c. Mamy bardzo zdolną młodzież!

Data wytworzenia: 2021-12-09 19:04 Autor: Maria Balik Data publikacji: 2021-12-09 19:04 Osoba udostępniająca na stronie: Łukasz Lubosik Data ostatniej modyfikacji: 2021-12-09 Osoba modyfikująca: Łukasz Lubosik