..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Pamiętamy o zmarłych nauczycielach i pracownikach przed jubileuszem naszej szkoły

W związku ze zbliżającym się jubileuszem 65-lecia Szkoły Podstawowej nr37 w Katowicach uczniowie wraz z nauczycielami odwiedzili groby zamarłych pedagogów, zapalając znicze i modląc się przy ich grobach.
Byliśmy w Sosnowcu-Niwce przy grobie p. Stefanii Wojtasińskiej byłej dyrektorki szkoły oraz przy grobach wicedyrektorek p. Stefanii Krzykawskiej w Rudzie Śląskiej, p. Teresy Walasz w Katowicach przy  ul. Francuskiej i  p. Danuty Haertling w Katowicach
przy ul. Sienkiewicza,
Ponadto odwiedziliśmy groby nauczycieli znajdujących się przy
ul. Sienkiewicza i ul. Francuskiej w Katowicach  p. Haliny Gewald,  p. Marii Buzy, p. Zdzisławy Lempart, p. Ewy Meisnerowicz,
a także niedawno zmarłej p. Elżbiety Kwietniowskiej-Strozik, którą jeszcze wszyscy pamiętamy.
Uczniowie każdego roku nie tylko z okazji jubileuszu pamiętają też
o grobie rodziców patrona naszej szkoły ks. Jana Twardowskiego.   


Data wytworzenia: 2023-06-01 17:02 Autor: Danuta Meus Data publikacji: 2023-06-01 17:02 Osoba udostępniająca na stronie: Łukasz Lubosik Data ostatniej modyfikacji: 2023-06-01 Osoba modyfikująca: Łukasz Lubosik