..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Okulary dla Afryki

We wrześniu świetlica szkolna przyłączyła się do akcji “Okulary dla Afryki”. Akcja „Okulary dla Afryki” organizowana jest przez Fundację Okuliści dla Afryki. Jej głównym celem jest badanie wzroku dzieci w Afryce. Raz do roku Fundacja rusza z Mobilną Kliniką do miejsc, o których świat zdaje się nie pamiętać. Na misji okuliści przepisują przede wszystkim leki i okulary. Leki pozyskują z firm farmaceutycznych, a okulary ze zbiórek ogólnopolskich. Dla wielu pacjentów jest to dobro nieosiągalne. Dzięki zaangażowaniu wychowawców pracujących w naszej świetlicy zebraliśmy okulary dla potrzebujących. Ogromne podziękowania dla wszystkich uczniów, którzy wsparli akcję.

Dziękujemy :)


Data wytworzenia: 2019-10-07 08:33 Autor: D.Janda Data publikacji: 2019-10-07 08:33 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2019-10-07 Osoba modyfikująca: