..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

OBÓZ NAUKOWY W PARYŻU

W dniach 4-12 marca 2022 klasy 7d i 8c wzięły udział w wyjeździe naukowym do Francji. Nasi uczniowie mogli dzięki temu zwiedzić nie tylko najważniejsze zabytki Paryża jak Wieża Eiffela, Łuk Triumfalny czy Luwr, ale również katedrę w Reims oraz Rouen. W trakcie tego wyjazdu mieli okazję podziwiać widoki klifów Kanału La Manche w miejscowości Etrétat. Obóz był również okazją do zabawy w Euro Disneylandzie pod Paryżem, gdzie spędzili cały dzień. W trakcie obozu uczniowie poznali wiele nowych słówek w języku francuskim oraz spróbowali francuskich potraw jak np. ślimaki, żabie udka, krewetki czy małże.


Data wytworzenia: 2022-03-13 21:11 Autor: Małgorzata Kloc Data publikacji: 2022-03-13 21:11 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-03-13 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz