..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA 2.0 – PROJEKT CZYTELNICZY KLASY 6F

Klasa 6f w ramach projektu Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa zapoznała się z twórczością Alfreda Szklarskiego i czytała jego książki np. "Tajemnicza wyprawa Tomka, "Tomek w krainie kangurów, "Tomek na Czarnym Lądzie" i inne. Zainteresowanie twórczością Szklarskiego zaowocowało wycieczką do Muzeum Śląskiego na wystawę pt. "Na tropie Tomka". Uczniowie rozwijali swoją spostrzegawczość, logiczne myślenie, znajomość lektury, geografii i przyrody poprzez rozwiązywanie zagadek, rebusów, krzyżówek i czytanie ciekawostek związanych z poznaną literaturą.


Data wytworzenia: 2022-12-09 21:30 Autor: Aniela Ślipek Data publikacji: 2022-12-09 21:30 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-12-09 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz