..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Mistrzostwa Katowic w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

28 września na Dolinie Trzech Stawów odbyły się Mistrzostwa Katowic w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Zawody cieszyły się wyjątkowo wysoką frekwencją i przebiegły przy sprzyjającej bieganiu pogodzie. Drużyny dziewcząt i chłopców podzielone były na dwie kategorie wiekowe. W pierwszej startowały dzieci z klas 4-6, a w drugiej uczniowie klas 7 i 8 oraz 3 gimnazjalnych.
Do rywalizacji przystąpiło łącznie około 30 szkół.Dziewczęta i chłopcy musieli pokonać dystans, w zależności od kategorii wiekowej, 6x800m i 6x1000m po trasie w zróżnicowanym terenie.
Wszystkie nasze drużyny dzielnie walczyły o jak najwyższe lokaty i pozostawiły za sobą wiele katowickich szkól . Czkamy na oficjalne wyniki, ale w każdej z kategorii zajęliśmy miejsce powyżej środka tabeli.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wolę walki.


Data wytworzenia: 2018-09-30 21:02 Autor: D.Minkina Data publikacji: 2018-09-30 21:02 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-09-30 Osoba modyfikująca: