MILION dzieci modli się na różańcu

W dniach 18 i 19 października nasza szkoła uczestniczyła w międzynarodowej kampanii modlitewnej „MILION dzieci modli się na różańcu” organizowanej przez Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie.  Na lekcjach religii dzieci modliły się na różańcu o jedność i pokój na świecie. Akcja jest odpowiedzią na liczne prośby o modlitwę różańcową, którą Matka Boża skierowała do dzieci w Fatimie. Co roku do akcji włączają się dzieci z całego świata. Tegorocznej 16 inicjatywie modlitewnej patronował św. Józef.

Data wytworzenia: 2021-10-20 23:08 Autor: Małgorzata Szemiel Data publikacji: 2021-10-20 23:08 Osoba udostępniająca na stronie: Łukasz Lubosik Data ostatniej modyfikacji: 2021-10-20 Osoba modyfikująca: Łukasz Lubosik