Mikołajki -6 grudnia 2021

W tym roku 6 grudnia uczniowie klas:7b,7c i 8f wraz z wychowawcami poniedziałkowe przedpołudnie spędzili w Multikinie. Święty Mikołaj zrobił im niespodziankę i zaprosił na film „Chłopiec z chmur”.
Była to opowieść o niezwykłej przyjaźni, wielkiej odwadze, przygodzie, która odmieniła życie chłopca i jego skrzydlatych przyjaciół. Oprócz filmu uczniowie byli zaproszeni  na pizzę do Katowickiej Galerii. Nie  pominięto również rynku w Katowicach, gdzie zlokalizowany jest Jarmark Bożonarodzeniowy. Można było podziwiać nie tylko karuzelę ustawioną przed teatrem, wystrój świąteczny rynku, ale  i poruszać się między straganami z ozdobami świątecznymi i nie tylko….
Uczniowie byli zadowoleni. Był to bardzo miły dzień, spędzony w gronie rówieśników.

Data wytworzenia: 2021-12-07 16:34 Autor: Danuta Meus Data publikacji: 2021-12-07 16:34 Osoba udostępniająca na stronie: Łukasz Lubosik Data ostatniej modyfikacji: 2021-12-07 Osoba modyfikująca: Łukasz Lubosik