..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września na całym świecie obchodzony był MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI. Jest to święto kreatywności, odwagi, przezwyciężania swoich słabości. W tym dniu organizowanych jest wiele zadań, dzięki którym uczniowie z pomocą nauczycieli mogą odkrywać swoje talenty, poznać swoje mocne strony i je zaprezentować. W naszej szkole nasi najmłodsi uczniowie także cieszyli się tym dniem. Mogli poznać historię małej Vashti (bohaterki książki The Dot Petera Reynoldsa), wyczarować z kropek piękne prace a także zapisać na kropkach swoje uzdolnienie i magiczne moce. Prace zostały zaprezentowane w holu naszej szkoły, aby mogły się stać inspiracją dla innych… bo przecież każdy z nas ma talenty, którymi może się pochwalić,


Data wytworzenia: 2019-09-30 16:23 Autor: A.Ciasnocha Data publikacji: 2019-09-30 16:23 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2019-09-30 Osoba modyfikująca: