..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Marcowe malowanie mandali

W marcu, jak co roku odbyły się w naszej szkole warsztaty malowania mandali. Zajęcia te zgromadziły na auli przedstawicieli większości klas naszej szkoły. Dużą przyjemnością było obserwowanie dzieci przy tej wspólnej pracy a zaangażowanie uczniów w tworzenie mandali było imponujące. Powstało dużo ciekawych prac, które z radością zaprezentujemy na wystawie w holu szkoły. Gratulujemy wszystkim uczestnikom pomysłów  a autorów najlepszych mandali nagrodzimy upominkami i dyplomami. 

A oto laureaci :

I  MIEJSCE- ekipa z klasy 7c- mandala owocowa
II MIEJSCE- ekipa z klasy 5b - mandala przyjażni

III MIEJSCE- ekipa z klasy 7b - mandala bogata

oraz wyróżnienia dla klas:  2b, 5a, 6b

ORGANIZATORKI WARSZTATÓW: Teresa Kubacka, Magda Regulska-Szumlas


Data wytworzenia: 2019-03-18 19:29 Autor: T.Kubacka Data publikacji: 2019-03-18 19:29 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2019-03-18 Osoba modyfikująca: