..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

MAKIETA OGRODU, „PAMIĘTAJCIE O OGRODACH”, WYNIKI KONKURSU

Przedstawiamy wyniki konkursu na makietę ogrodu  inspirowaną prezentacją o ogrodach hiszpańskich Alhambry w Granadzie, marokanskim Marrakeszu Majorelle, typu barokowego, francuskiego - Wersal, oraz poszukaliśmy inspiracji  w ogrodach Dubaju, rzeźbach kwiatowych.

Tym razem kryteria oceny prac konkursowych to:

- Zgodność z tematem,

- Inspiracja wybranym  ogrodem z czterech 

- Praca zespołowa 

- Staranność 

- Użycie materiałów własnych, wykonanych przez siebie

- Skala i proporcje

- Pomysłowość

Wybór był trudny, klasy 4-7 starały się zrealizować swoje makiety ogrodów w jak najbardziej kreatywny i atrakcyjny sposób, temat nauczył też  pracy zespołowej z osobami z klasy z którymi na co dzień nie współpracujemy.

Pierwsze miejsce zdobył zespół z klasy 4c

Franciszek K. 

Przemysław H. 

Jakub S.

Drugie miejsce otrzymał zespół z klasy 7a

Michał Sz. 

Jakub S. 

Mateusz O. 

Karol T.

Trzecie miejsce otrzymał zespół z klasy 5b.

Blanka S. 

Rozalia O.

Wyróżnienia otrzymali

Zofia P. Klasa 6b

Karolina K. 6b

Barbara B. 

Ivan V. 

Irina V. z klasy 4 a.

Laureatom gratulujemy,

Wakacyjnie:

„Pamiętajmy o ogrodach...” (Jonasz Kofta)


Data wytworzenia: 2023-06-16 06:54 Autor: Magdalena Kurek Data publikacji: 2023-06-16 06:54 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2023-06-16 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz