..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Konkurs z języka angielskiego GALILEO

Zapraszamy serdecznie uczniów klas IV-VIII do kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego GALILEO

Konkurs ma formę testu składającego się z 26 pytań. Zakres wiedzy dopasowany jest do poszczególnych grup wiekowych. Do każdego pytania podane są 4 odpowiedzi, z których jedna jest prawidłowa. Konkurs trwa 50 minut + 10 minut sprawy organizacyjne. Wpisowe wynosi 11,50 zł (wpłaty można dokonać  u nauczycieli uczących w ciągu tygodnia od powrotu dzieci z ferii tj. od 28.02-4.03).

Prosimy o zgłaszanie chęci udziału w konkursie nauczycielom uczącym języka angielskiego w poszczególnych klasach. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 7 lutego. Zakres materiału oraz testy z poprzednich lat znajdują się na stronie:

Centrum Edukacji Szkolnej - konkursy szkolne - Galileo - Język angielski (ces.edu.pl)


Data wytworzenia: 2022-01-28 18:33 Autor: Agnieszka Sochacka Data publikacji: 2022-01-28 18:33 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-01-28 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz