..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

KONKURS Z OKAZJI ŚWIĘTA FLAGI ROZSTRZYGNIĘTY

W konkursie z okazji Święta Flagi pierwsze miejsce zdobyła praca Marii Pindel z klasy 8d. Na przesłanym przez nią zdjęciu flagę prezentują dziadkowie Marysi w śląskich strojach ludowych:

Na miejscu drugim znalazło się zdjęcie Liliany Siemion z klasy 5b:

Miejsce trzecie zajął Bartłomiej Bartlik z klasy 4b:

Pozostali uczestnicy, których prace można obejrzeć z załączonej galerii otrzymują wyróżnienia. Są to: Hania Kulka (4b) z Oskarem Kulką (8b), Aleksandra Wilczek (8a), Olek Hnat (5b), Eryk Sikora (7a), Tymon Sikora (5b)

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie gratulujemy!


Data wytworzenia: 2023-05-07 17:07 Autor: Paweł Bankiewicz Data publikacji: 2023-05-07 17:07 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2023-05-07 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz