..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

KONKURS POEZJI FRANCUSKIEJ

24 kwietnia 2023r. uczennice klasy 8d t.j. Laura Błażyca, Milena Mroczka i Julia Pytlowska reprezentowały naszą szkołę w II Międzyszkolnym Konkursie Poezji Francuskiej organizowanym przez I LO im. Mikołaja Kopernika w Katowicach. Miło nam poinformować, że Julia Pytlowska osiągnęła kolejny sukces. Swoją interpretacją wiersza „Je suis comme je suis” francuskiego poety Jacques'a Préverta zajęła 3 miejsce. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Uczniowie klasy 7b Kajetan Stogniew oraz Krzysztof Twardzik zaprezentowali się podczas części oficjalnej grając utwór „Aux Champs-Elysées”.

Załączniki do pobrania


Data wytworzenia: 2023-04-26 06:10 Autor: Małgorzata Kloc Data publikacji: 2023-04-26 06:10 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2023-04-26 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz