..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

KONKURS NA MÓJ WYMARZONY KALENDARZ

9 lutego w mroźny, zimowy dzień wyruszyliśmy do Rudy Śląskiej na wręczenie nagród w wojewódzkim konkursie plastycznym „Marzenie jest programem życia”, zorganizowanym przez Szkole Podstawową nr 16 im. Janusza Korczaka w Rudzie Śląskiej.

Tym razem wyzwanie plastyczne podjęły Lena Bucka i Hania Kusztal z klasy 5. Należało wykonać kalendarz na rok 2023 okraszony cytatami Janusza Korczaka.

Uczestniczki otrzymały nagrody za udział, dyplomy, a ich kalendarze wzbogaciły wystawę końcową prac.

Wzięliśmy udział w koncercie, zwiedzaniu szkoły z okazji jej jubileuszu 30 lecia, oraz w poczęstunku.

Uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania talentów.

Magdalena Kurek


Data wytworzenia: 2023-02-20 18:31 Autor: Magdalena Kurek Data publikacji: 2023-02-20 18:31 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2023-02-20 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz