..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

KONKURS DLA KLAS 1-8 „BEZPIECZNE DZIECKO – PRZYJACIEL SZNUPKA. BEZPIECZNY NASTOLATEK”

Drodzy Uczniowie Szanowni Rodzice/ Opiekunowie Zachęcamy do wzięcia udziału w szkolnym etapie Miejskiego Konkursu Profilaktycznego "Bezpieczne dziecko - przyjaciel Sznupka. Bezpieczny nastolatek". Wszelkie informacje o zasadach konkursowych dla danej klasy znajdą Państwo w regulaminach poniżej. Informacje odnośnie konkursu zostały także rozesłane Państwu na dziennik Vulcan. Organizatorem etapu szkolnego jest p. Alicja Pohl - pedagog szklony, do której także można kierować pytania. Powodzenia

Załączniki do pobrania


Data wytworzenia: 2023-02-06 06:58 Autor: Alicja Pohl Data publikacji: 2023-02-06 06:58 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2023-02-06 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz