..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

KONKURS LITERACKI!

Uwaga! Konkurs literacki! „Drogi Świecie, na początku 2023 roku chcę Ci powiedzieć, że...”. Tymi słowami możesz rozpocząć list do Świata i wziąć udział w szkolnym konkursie literackim dla klas IV-VIII. Może to będzie okazja do wyznaczenia sobie nowych celów i marzeń, a może lekcja wdzięczności za to, że przed Tobą kolejne, wspaniałe dni? Na Wasze listy, które można oddać do nauczyciela-polonisty, czekamy do 13 stycznia. Maksymalna długość prac: wydruk kartki A4, czcionka 12. Laureaci otrzymają dodatkową ocenę z aktywności w II semestrze, pamiątkowy dyplom i drobny upominek. Niech moc twórcza będzie z Wami!


Data wytworzenia: 2023-01-03 20:13 Autor: Kamila Kozieł Data publikacji: 2023-01-03 20:13 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2023-01-03 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz