Komunikat!!!

Szanowni Państwo!

W pierwszych słowach kieruję do Państwa serdeczne życzenia noworoczne, dużo zdrowia i samych sukcesów w 2019 r., a przede wszystkim pociechy z dzieci:). Jednocześnie zapraszam na zebranie Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 37 w Katowicach, które zaplanowaliśmy na dzień 15 stycznia (wtorek), na godzinę 17.00 w jednej z sal na I piętrze.

Porządek obrad przedstawia się następująco:

1. Rozpoczęcie zebrania.
2. Przyjęcie protokołów z poprzednich spotkań.
3. Informacja Dyrektora Szkoły o bieżących sprawach i wydarzeniach.
4. Informacja Prezydium Rady Rodziców o działaniach podjętych od ostatniego spotkania (główne punkty to remont sali gimnastycznej i Inicjatywa Obywatelska).
5. Sprawy bieżące i wolne wnioski

W sprawie remontu sali gimnastycznej i protokołów poprzednich zebrań wyślę jeszcze do Państwa osobnego maila.

Data wytworzenia: 2019-01-06 14:00 Autor: M.Jankowski Data publikacji: 2019-01-06 14:00 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2019-01-06 Osoba modyfikująca: