..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

KOLEJNA ODSŁONA PROJEKTU PEER2FORMATHS

W dniach 27-31 marca 2023 gościliśmy w naszej szkole francuskich nauczycieli matematyki. Wydarzenie związane jest z europejskim projektem  PEER²FORMATHS   dotyczącym wymiany doświadczeń nauczycieli w nauczaniu matematyki (un Projet Européen d'Echanges de Ressources et de Réflexion pour la FORmation en Mathématiques ) wspieranym przez  region akademicki PACA w południowej Francji. Nasi goście uczestniczyli w lekcjach otwartych w I LO im. Kopernika i Szkole Podstawowej 37. Obserwowali również matematyczne zajęcia dla przedszkolaków i dla studentów matematyki w  Uniwersytecie Śląskim. Zaprosiliśmy ich na XXI Spotkania z Matematyką. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w realizacji projektu. Mamy nadzieję, że doświadczenie to pozwoliło dostrzec naszym uczniom, że matematyka jest językiem uniwersalnym i międzynarodowym.


Data wytworzenia: 2023-04-03 21:38 Autor: Małgorzata Bochenek Data publikacji: 2023-04-03 21:38 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2023-04-03 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz