KLASA DWUJĘZYCZNA 7B NA WARSZTATACH LINGWISTYKI MATEMATYCZNEJ

Podczas dwugodzinnych zajęć poznaliśmy tajniki walki z zadaniami dotyczącymi tworzenia sztucznego języka. Dowiedzieliśmy się czym jest lingwistyka matematyczna.  Nauczyliśmy się kilku praktycznych sztuczek w pracy z zadaniami olimpijskimi. Warsztaty przygotowała dla nas Olga - uczennica klasy 2b z I LO im. Mikołaja Kopernika.  Olga jest wierną uczestniczką Olimpiady Lingwistyki Matematycznej.

Dzięki tym zajęciom przygotowanie do  konkursu „Wieża Babel” będzie dla nas łatwiejsze. Jest to nasz pierwszy krok w stronę Olimpiady Lingwistyki Matematycznej.

Zobacz

Olga, dziękujemy za wszystkie wskazówki !!

Data wytworzenia: 2022-12-22 22:17 Autor: Małgorzata Bochenek Data publikacji: 2022-12-22 22:17 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-12-22 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz