..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

KLASA 2B W MIEŚCIE OGRODÓW

Dzisiaj w ramach zajęć kreatywnych klasa 2b odwiedziła Miasto Ogrodów Instytucje Kultury im. Krystyny Bochenek. Mogliśmy podziwiać wystawę prac Gabi Buzek i Jacka Szewczyka. Dowiedzieliśmy się czym jest grafika, techniki mieszane, malarstwo olejne inspirowane sztuką impresjonizmu i abstrakcja. Dużo radości sprawiło nam oglądanie naszej wspólnotowej, wielkoformatowej pracy, którą można oglądać w galerii Ściana Sztuki Dziecka. Jest to możliwe dzięki udziałowi w programie Future Artist i współpracy z edukatorką sztuki Panią Ewą Kokot.


Data wytworzenia: 2023-03-17 21:57 Autor: Magdalena Regulska-Szumlas Data publikacji: 2023-03-17 21:57 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2023-03-17 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz