GALA KONKURSOWA: "BEZPIECZNE DZIECKO - PRZYJACIEL SZNUPKA. BEZPIECZNY NASTOLATEK" ORAZ „BEZPIECZNA MŁODZIEŻ”

W piątek 19.05.2023 w Pałacu Młodzieży w Katowicach odbyła się gala konkursowa "Bezpieczne dziecko - przyjaciel Sznupka. Bezpieczny nastolatek" oraz „Bezpieczna Młodzież”

Naszą szkołę w gali reprezentowali uczniowie, którzy wzięli udział w etapie szkolnym w/w konkursów. Byli to: Natasza Z. z klasy 1 a, Aleksandra W. z klasy 6a oraz Kamil W. z klasy 8a.

Naszej wspaniałej trójce podopiecznych nie udało się co prawda stanąć na podium, jednak samo uczestnictwo w tak ważnym wydarzeniu, było dużym wyróżnieniem!

Po wręczeniu nagród zwycięzcom- wszyscy uczniowie mieli okazję uczestniczyć w potyczkach sportowych, zajęciach warsztatowych oraz różnych prelekcjach prowadzonych przez policjantów z KMP i Straży Miejskiej.

Natasza, Ola oraz Kamil dostali także „Sznupkową torbę” z gadżetami

…już teraz zapraszam wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursach profilaktycznych w przyszłym roku szkolnym!

Alicja Pohl- pedagog szkolny

Data wytworzenia: 2023-05-24 05:22 Autor: Alicja Pohl Data publikacji: 2023-05-24 05:22 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2023-05-24 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz