..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Festiwal Piosenki Angielskiej

Nauczyciele języka angielskiego serdecznie zapraszają wszystkich uczniów do udziału w tegorocznej edycji Festiwalu Piosenki Angielskiej. Niestety, sytuacja nie pozwala nam się spotkać na szkolnej auli, ale jeśli chcecie zaprezentować swój talent, prześlijcie nagranie audio lub wideo, jak wykonujecie swoją ulubioną piosenkę w j. angielskim. Nagranie należy przesłać swojemu nauczycielowi j. angielskiego na platformie Teams lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Na Wasze nagrania czekamy do 14 lutego. Pamiętajcie, że bez Waszej zgody nie udostępnimy Waszych nagrań nikomu spoza jury. Zachęcamy do udziału!

Załączniki do pobrania


Data wytworzenia: 2022-01-26 07:16 Autor: Kaja Muszyńska Data publikacji: 2022-01-26 07:16 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-01-26 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz