..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ

Nauczyciele języka angielskiego serdecznie zapraszają wszystkich uczniów do udziału tegorocznej edycji Festiwalu Piosenki Angielskiej. Niestety sytuacja nie pozwala nam się spotkać na szkolnej auli, ale jeśli chcecie zaprezentować swój talent prześlijcie nagranie audio lub wideo jak wykonujecie swoją ulubioną piosenkę w j. angielskim.
 
Nagranie należy przesłać swojemu nauczycielowi j. angielskiego na platformie Teams lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Na Wasze nagrania czekamy do 7 marca. Pamiętajcie, że bez Waszej zgody nie udostępnimy Waszych nagrań nikomu spoza jury.

Załączniki do pobrania


Data wytworzenia: 2021-02-19 09:19 Autor: K.Muszyńska Data publikacji: 2021-02-19 09:19 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-02-19 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek