..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

DZIEŃ Z BAJKĄ W RAMACH TYGODNIA INTEGRACJI

Dzień z Bajką w ramach Tygodnia Integracji był okazją do zaprezentowania umiejętności językowych uczniów, gdyż bajki czytane były w 5 językach: ukraińskim, francuskim, angielskim, niemieckim i polskim. Uczniowie z wielkim skupieniem wysłuchali bajek, które w większości są im znane. Były to między innymi Czerwony Kapturek i Kopciuszek. Występujący zostali nagrodzeni wielkimi brawami. Dziękujemy Tetianie, Morei, Emmie, Magdzie, Laurze i Maćkowi.

Wydarzenie miało również na celu uświadomienie uczniom w jak trudnej sytuacji znajdują się koleżanki i koledzy, którzy bez znajomości języka polskiego przybyli do naszego kraju i rozpoczęli naukę w szkole. Bądźmy życzliwi.


Data wytworzenia: 2022-11-30 19:36 Autor: Magdalena Burzyk Data publikacji: 2022-11-30 19:36 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-11-30 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz