..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

DZIEŃ KROPKI

15 września po raz kolejny nasza szkoła będzie obchodzić Międzynarodowy Dzień Kropki. Święto to celebruje kreatywność, odwagę oraz pozwala odkryć ukryty potencjał tam, gdzie nikt się go nie spodziewa…

W związku z tym ciekawym wydarzeniem zapraszamy uczniów naszej szkoły do wspólnej zabawy: 

• 15.09.2023 (PIĄTEK) zachęcamy uczniów, nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły, do przebrania się w jak najbardziej kropkowe stroje….  

• Od wtorku 12.09 w holu szkoły stanie “skrzynka talentów”. Zachęcamy uczniów, aby podzielili się z nami swoimi umiejętnościami i umieścili je w skrzynce (talenty można narysować lub opisać na kartce w kształcie kółka). Ozdobimy nimi tablicę, by inni mogli przekonać się jak wiele mocnych stron mają nasi uczniowie

• Cała społeczność szkolna będzie mogła współtworzyć puzzle, z których powstaną kropkowe plakaty  

• Uczniowie na lekcjach będą mogli zapoznać się z historią małej Vashti  

Zachęcamy do wspólnej zabawy

 


Data wytworzenia: 2023-09-11 20:26 Autor: Paweł Bankiewicz Data publikacji: 2023-09-11 20:26 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2023-09-11 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz