..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

DYNAMIKA I STATYKA WITRYN SKLEPOWYCH

Aranżacja przestrzeni, tej bliskiej i tej sklepowej, czy ma wpływ na nasze samopoczucie? Jakie są wymarzone salony, sklepy i jak zaaranżowane aby przyciągnąć, zaintrygować? Z tym pytaniem zmierzyli się na plastyce uczniowie klas 5. Poznali zasady kompozycji dynamicznej i statycznej. Przy okazji wybiegliśmy w przyszłość i otworzyliśmy biuro podróży, lotnisko, księgarnię, sklep z akcesoriami do jazdy konnej, sklepy sportowe i inne. Może się spełniają.

Makiety są efektem pracy zespołowej na lekcji.


Data wytworzenia: 2023-04-04 21:02 Autor: Magdalena Kurek Data publikacji: 2023-04-04 21:02 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2023-04-04 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz