..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Biblioteka szkolna - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

W ramach organizowanych przez bibliotekę szkolną konkursów plastycznych " Mój ulubiony bohater bajkowy" - klasy I-III oraz " Plakat promujący bibliotekę szkolną" - klasy IV-VIII, spłynęły do nas bardzo ciekawe i pięknie wykonane prace. Wszyscy uczestnicy konkursów zostali nagrodzeni. Zdobywcy I, II i III miejsca otrzymali nagrody książkowe natomiast pozostałym uczestnikom wręczono dyplomy i drobne upominki. Nagrodzone prace można podziwiać na ekspozycji w bibliotece szkolnej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za aktywność i zaangażowanie. Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzania biblioteki szkolnej i udziału w kolejnych przedsięwzięciach


Data wytworzenia: 2021-12-09 18:58 Autor: Iwona Wyszyńska Data publikacji: 2021-12-09 18:58 Osoba udostępniająca na stronie: Łukasz Lubosik Data ostatniej modyfikacji: 2021-12-09 Osoba modyfikująca: Łukasz Lubosik