..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Bal karnawałowy w klasie 2C :)

W karnawale same bale, w naszej szkole również nie mogło być inaczej. 

W poniedziałek w klasie 2C odbył się bal karnawałowy. Uczniowie w pięknych strojach z ogromnym przejęciem bawili się w swojej sali. Zabawa karnawałowa jest wspaniałą formą aktywności, która dostarcza dzieciom wiele radości oraz niezapomnianych chwil:)        Na balu dziewczyny zamieniły się w księżniczki, koty, baletnice, a chłopcy w piratów, marynarzy, piłkarzy i wiele innych postaci bajkowych. Dzieci podczas balu brały udział w różnorodnych zabawach muzyczno-ruchowych: taniec w parach z balonami, taniec na gazetach. Odbyła się także maskarada oraz ozdabianie karnawałowych balonów.


Data wytworzenia: 2022-03-01 21:15 Autor: Patrycja Ptaszek Data publikacji: 2022-03-01 21:15 Osoba udostępniająca na stronie: Łukasz Lubosik Data ostatniej modyfikacji: 2022-03-01 Osoba modyfikująca: Łukasz Lubosik