Andrzejki w klasie 2a

Andrzejki, dzień imienin Andrzeja kojarzy się z magiczną nocą wróżb, podczas której można poznać swoją przyszłość. Uczniowie klasy 2a również spotkali się, oczywiście, po zmroku, aby wziąć udział w tym wyjątkowym wieczorze. W magicznej atmosferze każdy uczeń mógł poznać swój przyszły zawód, przepowiednię na najbliższe i bardzo odległe dni, a nawet imiona naszych sympatii. Nie mogło również zabraknąć tradycyjnego lania wosku i interpretowaniu przyszłości z kształtu zastygniętych figurek, bądź ich cienia.

Wszyscy bardzo dobrze się bawiliśmy, pamiętając szczególnie o tym, że każdą wróżbę traktujemy z przymrużeniem oka

Data wytworzenia: 2021-12-09 00:02 Autor: Anna Ciasnocha Data publikacji: 2021-12-09 00:02 Osoba udostępniająca na stronie: Łukasz Lubosik Data ostatniej modyfikacji: 2021-12-09 Osoba modyfikująca: Łukasz Lubosik