AKCJA SZKOLNEGO KLUBU WOLONTARIATU

Fundacja Pomoc Maltańska – Maltańska Służba Medyczna zwraca się z prośbą o zorganizowanie w szkole z okazji Światowego Dnia Chorego zbiórki środków opatrunkowych, takich jak:
- bandaże dziane i elastyczne,
- jałowe gaziki i kompresy: średnie, duże i małe,
- plastry w pociętej formie oraz w taśmie,
- folie życia tzw. folia NRC,
- preparaty do odkażania typu Octanisept i inne.

Zapraszamy Wolontariuszy ze Szkolnego Klubu Wolontariatu,ale i także wszystkich Uczniów, którym pomoc innym nie jest obojętna do włączenia się w akcję.
Środki opatrunkowe prosimy przynieść zapakowane i podpisane: Wolontariat, imię i nazwisko ucznia oraz klasa i pozostawić w holu szkoły na portierni lub przekazać bezpośrednio koordynatorowi p. Danucie Meus.
Ostateczny termin przynoszenia środków opatrunkowych upływa 04.02.2022 r. (piątek).
Z góry dziękuję za zrozumienie i chęć pomocy innym, szczególnie w trudnym czasie pandemii.
W załączeniu pismo Maltańskiej Służby Medycznej skierowane do szkoły.

Załączniki do pobrania

Data wytworzenia: 2022-01-20 21:24 Autor: Danuta Meus Data publikacji: 2022-01-20 21:24 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-01-20 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz