AKCJA SZKOLNEGO KLUBU WOLONTARIATU

W dniu 25.05.2023 uczniowie klas 8 uczestniczyli w spotkaniu – Plac Kwiatowy na Rynku w Katowicach. Miało tam miejsce podsumowanie kampanii „Razem dbamy o życie! 2022-2023”.
Odbył się też marsz zorganizowany przez Hospicjum św. Franciszka w Katowicach, w którym udział brali ósmoklasiści.
Paweł Choroba i Dorota Pielawska z klasy 8c udzielili wywiadu na temat pracy w wolontariacie dla TVS i dla Polskiego Radia
w Katowicach.
Na koniec przedstawiono wyniki konkursu plastycznego pt. „Wolontariusz jako super bohater” i wręczono dyplomy oraz nagrody..
Trzecie miejsce zajęła uczennica klasy 8c Małgorzata Stein, natomiast wyróżnienie otrzymał Szymon Trocha z tej samej klasy.
Serdecznie gratulujemy!!!
Zarząd Hospicjum za całoroczną współpracę podziękował szkole wręczając pamiątkowy dyplom na ręce opiekuna Szkolnego Klubu Wolontariatu.

Data wytworzenia: 2023-05-29 19:58 Autor: Danuta Meus Data publikacji: 2023-05-29 19:58 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2023-05-29 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz