..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

AKCJA "PLECACZEK"

Za naszą wschodnią granicą trwa wojna. Wszyscy solidaryzujemy się z Ukrainą i jej mieszkańcami. W takim geście zachęcamy Was do wzięcia udziału w akcji „Plecaczek”. Polega ona na skompletowaniu i wypełnieniu małych plecaczków najpotrzebniejszymi artykułami dla dzieciaków. Takie plecaczki trafiają następnie do maluchów, które wraz z opiekunami przekraczają granicę. W plecaczkach, które trafiają do dzieci z Ukrainy powinna znaleźć się: butelka wody niegazowanej z dziubkiem, soczek w kartoniku, mus w tubce, batonik, małe opakowanie kredek, kolorowanka, pluszaczek, 1 opakowanie chusteczek higienicznych i 1 małe opakowanie chusteczek nawilżanych. Plecaczki należy przynosić do biblioteki.

Plecaczki to tylko małe gesty, ale mamy nadzieję, że dzięki nim choć na chwilę uda nam się wywołać uśmiech na buziach maluchów z Ukrainy.


Data wytworzenia: 2022-03-08 21:00 Autor: Iwona Wyszyńska Data publikacji: 2022-03-08 21:00 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-03-08 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz