Andrzejki 2015

27 listopada,  dzień pochmurny, rozjaśnił się dzięki zaproszeniu jakie otrzymały klasy szóste surdo od uczniów i nauczycieli Gimnazjum nr 12 w Katowicach. Zaproszenie dotyczyło doskonale przygotowanej, fantastycznej IMPREZY ANDRZEJKOWEJ. Czego tam nie było; lanie wosku, ciasteczka z wróżbą, wróżenie z ręki, kręcenie kołem niespodzianek, zgadywanie imion wybranki/wybranka serca, wróżby dotyczące szybkiego/ lub nie ożenku, pyszne ciasta, słodycze, napoje. Wszystko okraszone nutą wspomnień, większość bowiem z gimnazjalistów to zeszłoroczni uczniowie naszej szkoły. Cudownie było się  znowu spotkać, porozmawiać, pożartować, opowiedzieć wszystkie nowinki. Ukontentowani, z nadzieją na rewizytę, wracaliśmy weseli do naszej szkoły.

Data wytworzenia: 2015-12-01 20:41 Autor: A Garbaciuk Data publikacji: 2015-12-01 20:41 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2015-12-01 Osoba modyfikująca: