II Piknik Rodzinny

Dnia 15.05.2015 r. obchodziliśmy Święto Szkoły. Obchody zbiegły się z 100 rocznicą urodzin naszego patrona - ks. Jana Twardowskiego. Z tej okazji przeprowadzono w klasach zajęcia pogłębiające wiedzę uczniów w ks.Janie. Następnie wzięliśmy udział w uroczystej mszy świętej w kościele pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła, w którym ks. Jan Twardowski odprawił swoją Mszę prymicyjną. Podczas mszy św. homilię wygłosił Ks. Proboszcz Andrzej Nowicki, a o oprawę muzyczną zadbali wykładowcy Akademii Muzycznej w Katowicach: prof. Julian Gembalski i Pani dr. Elżbieta Grodzka - Łopuszyńska. W godzinach popołudniowych rozpoczął się II Piknik Rodzinny.

W ramach wspólnie spędzonego czasu miały miejsce:

- występy artystyczne,

- loteria fantowa,

- pokazy Staży Pożarnej,

- rozgrywki sportowe,

- gry i zabawy,

Swoją obecnością zaszczycili nas:

- Wiceprezydent Miasta Katowice - Pan Krzysztof Mikuła,

- dyrektorzy zaprzyjaźnionych placówek oświatowych oraz liczni przyjaciele i rodzice uczniów naszej szkoły.

Dobrej zabawie sprzyjała piękna pogoda i wspaniały humor wszystkich uczestników pikniku.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji pikniku i tak liczy w nim udział.

Zapraszamy za rok!!!

Danuta Meus

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 37
im. ks. Jana Twardowskiego w Katowicach