I Piknik Rodzinny

W sobotę 14.06.2014r. odbył się w naszej szkole z udziałem zaproszonych gości: pracowników zaprzyjaźnionych instytucji, uczniów wraz z rodzicami oraz osób mieszkających w sąsiedztwie szkoły  pierwszy - ale nie ostatni!!! - PIKNIK RODZINNY.

Mimo deszczowej aury i z tym związanych naszych wcześniejszych obaw frekwencja była zaskakująco duża a goście tłumnie uczestniczyli w licznych atrakcjach jak:

• Przedstawienie uczniów klas specjalnych i masowych „ Złota rybka”
  • Wspólny taniec prowadzony przez animatorów ruchu
  • Koncerty piosenek  na różne okazje i harcerskich
  • Występy anglojęzyczne
  • Turnieje wiedzy, m.in.: o szkole nr 37, literackiej, matematycznej, przyrodniczej
  • Zajęcia sportowe w tym: mecz siatkówki, pokazy Aikido,  mecz piłki nożnej -  Rodzice kontra Dzieci, pląsy rodzinne
  • Loteria fantowa
  • Zajęcia plastyczne: konkursy, malowanie twarzy, wykonywanie portretów, malowanie kredą i na dużych formatach
  • Wróżby i kabały

Było w czym wybierać i było czym się zmęczyć a dla zmęczonych, spragnionych i głodnych nasze panie kucharki przygotowały przepyszne posiłki: żurek, grochówkę, bigos  a nawet pajdę chleba ze smalcem i ogórkiem małosolnym. Na deser ciasta do wyboru do koloru, że aż się stoły uginały. Gościnnie dostępne też były: lody, wata cukrowa, popcorn, balony oraz możliwość zamówienia personalizowanej ( indywidualnie dla danego dziecka) książki WIKABA.

Imprezy trwały do późnego popołudnia a rozbawione i uśmiechnięte twarze najlepiej świadczyły o ich jakości.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM NASZYM WSPANIAŁYM GOŚCIOM A PRZEDE WSZYSTKIM PRZEWSPANIAŁYM  RODZICOM  I UCZNIOM,  NA KTÓRYCH, JAK SIĘ TO KOLEJNY RAZ POTWIERDZIŁO, ZAWSZE MOŻNA LICZYĆ, NAWET W DESZCZ I NIEPOGODĘ!

Data wytworzenia: 2014-07-23 00:09 Autor: A. Makarewicz Data publikacji: 2014-07-23 00:09 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2016-06-08 Osoba modyfikująca: