..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

WYNIKI KONKURSU "WIOSENNE WIERSZOWANIE"

 

 

 

Celem konkursu była popularyzacja literatury dziecięcej o tematyce wiosennej  oraz prezentacja umiejętności artystycznych uczniów klas I-III. Uczestnicy konkursu recytowali wiersze poświęcone wiośnie m.in.: pierwszym jej oznakom, wiosennym kwiatom i zwierzętom budzącym się ze snu zimowego.

Wszystkie dzieci, swoją recytacją wiersza, zachwyciły jury. Nie dziwi więc fakt, że jury miało duży problem z podjęciem decyzji o przyznaniu poszczególnych miejsc. Występy dzieci oceniało jury w składzie: Dominika Janda, Jolanta Gądek, Urszula Zazuwiak, Michał Żydek, które wyłoniło zwycięzców. 

Wyniki konkursu prezentują się następująco:

I miejsce:
Rak Julia klasa 1a
II miejsce:
Kmera Zofia klasa 1c
III miejsce Ex aequo
Moi Lena klasa 3b, Mielcarek Alicja klasa 3a

Komisja konkursowa postanowiła również przyznać wyróżnienie za recytację własnego wiersza Lenie Ryszce klasa 3b.

 

Serdecznie gratulujemy. Odbiór Nagród oraz dyplomów jak tylko wrócimy do szkoły.

Mamy nadzieję, że wystraszyliśmy niechcianą już zimę, która ustąpi miejsca kolorowej wiośnie.


Data wytworzenia: 2021-03-30 19:46 Autor: M.Żydek Data publikacji: 2021-03-30 19:46 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-03-30 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek