..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

WYNIKI KONKURSU "MÓJ WOLONTARIAT NA CO DZIEŃ"

Z przyjemnością ogłaszam laureatów konkursu plastycznego "Mój wolontariat na co dzień", przeprowadzonego wśród uczniów szkół podstawowych w ramach kampanii "Razem dbamy o życie 2020/2021"przez Hospicjum św. Franciszka w Katowicach

 

 

 

I MIEJSCE - Sylwia Grabowska, Szkoła Podstawowa nr 37 z Katowic, kl. 8B I MIEJSCE - Zuzanna Zera, Szkoła Podstawowa nr 3 z Siemianowic Śląskich, kl. 3B

II MIEJSCE - Edyta Jaguś, Szkoła Podstawowa nr 37 z Katowic, kl. 8C II MIEJSCE - Wiktor Teliżyn, Zespół Szkół i Placówek nr 2 z Katowic, kl. 1B

III MIEJSCE - Adam Szymański, Szkoła Podstawowa im. H. Góreckiego z Czernicy, kl.5 III MIEJSCE - Mateusz Czarnecki, Szkoła Podstawowa nr 3 z Siemianowic Śląskich, kl. 1A III MIEJSCE - Samanta Serwińska, Szkoła Podstawowa nr 3 z Siemianowic Śląskich, kl. 1A

WYRÓŻNIENIE - Zofia Razińska, Szkoła Podstawowa nr 37 z Katowic, kl. 8C WYRÓŻNIENIE - Jessica Marchewka, Szkoła Podstawowa nr 3 z Siemianowic Śląskich, kl. 5A WYRÓŻNIENIE - Małgorzata Pilarek, Szkoła Podstawowa nr 37 z Katowic, kl. 8A WYRÓŻNIENIE - Maja Wiśniewska, Zespół Szkół i Placówek nr 2 z Katowic, kl. 2B WYRÓŻNIENIE - Maja Kujawa-Szaton, Zespół Szkół i Placówek nr 2 z Katowic, kl. 2B

Wyróżnione prace zostaną przedstawione na wystawie on-line organizowanej przy współpracy z Centrum Organizacji Pozarządowych. Szczegółowe informacje będą podane na naszym profilu na Facebooku.

Nagrody oraz dyplomy zostaną wręczone nauczycielom na podsumowującym spotkaniu, które odbędzie się 16 czerwca br. (środa) o godz. 18:00 w Centrum Organizacji Pozarządowej, lub będą do odebrania w biurze Hospicjum, przy ul. Sienkiewicza 36/1 od 21 czerwca.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za nadesłanie przepięknych prac. Dziękujemy również Wam - nauczycielom za zmotywowanie uczniów, nadesłanie prac i pomoc w szerzeniu idei wolontariatu :)

Organizatorzy konkursu z Hospicjum


Data wytworzenia: 2021-06-02 19:05 Autor: D.Meus Data publikacji: 2021-06-02 19:05 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-06-02 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek