..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

WYNIKI KONKURSU "JADALNA FLAGA"

Smaczne zadanie stanęło przed uczniami klas V-VIII. Wdrażając nawyki zdrowego odżywiania się, chętni uczniowie wzięli udział w konkursie. Wykorzystując warzywa i owoce ułożyli flagi wybranego państwa świata oraz wykonali zdjęcie i ............... zapewne zjedli.

 

Jury miało duży problem w wyborze zwycięzców konkursu, ale udało się.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
 
I miejsce: Julia Gabryś 7a - flaga Włoch
II miejsce: Ines Hluchnik 8b - flaga Norwegii
III miejsce Ex aequo Maciej Piechota 7b -flaga Togo, Karolina Ćwiek 7c - flaga Zimbabwe
 
Galeria prac znajduję się w linku poniżej.
 
Zachęcamy do podziwiania prac naszych uczniów.
 
Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tym zadaniu, życzymy smacznych i zdrowych posiłków oraz ciekawości w poznawaniu świata
 
Nauczyciele geografii

Data wytworzenia: 2021-05-11 13:59 Autor: M.Żydek Data publikacji: 2021-05-11 13:59 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-05-11 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek